ACE Trucks MFG

Obczaj ACE

Bones Bearings

Jedna z najlepszych firm specjalizujących się w produkcji łożysk do deskorolki. Została założona w 1983 przez George A. Powella, który zauważył, że na rynku brakuje dobrej jakości łożysk do deskorolek. Można powiedzieć, że udało mu się stworzyć to czego szukał, ponieważ łożyska BONES są uznawane za najlepszej jakości łożyska deskorolkowe na rynku.

Do ich najważniejszych produktów należą: Bones Swiss Ceramics, Bones Swiss Labyrinth, Bones Super Swiss 6, Bones Swiss, Bones REDS, Bones Super REDS and Bones Ceramic Super REDS.

Obczaj Bones

Andale Bearings

Andale to firma założona i prowadzona przez skater'ów Joey Brezinski i Paul Rodriguez. Zapewni Ci najlepsze dostępne łożyska. Przetestowane i zatwierdzone przez skater'ów!

Firma Andale została założona w 2010 roku przez Joeya i Paula, od tego czasu opracowali oni łożyska klasy premium i zbudowali solidny zespół zawodników.

Obczaj Andale

Antiz Skateboards

Francuski ANTIZ to jedna z wiodących europejskich marek. Została założona w 2002 roku w Lyonie przez Hugo Liarda, Juliana Dyckmansa i Juliena Bacheliera. ANTIZ idzie własną drogą i nie ulega mainstreamowi! To właśnie sprawia, że ​​marka jest wyjątkowa i jest jedną z najbardziej znanych marek europejskich.W ich Teamie możemy znaleźć nazwiska takie jak: Remy Taveira, Sam Partaix, Samu Karvonen, Hugo Liard, Juli an Furones, Michel Mahringer, Dominik Dietrich, Julien Bachelier, Gabriel Engelke, Roland Hirsch, Teemu Pirinen, Thanos Panou i słowacki rider Peter Molec! Obczaj Antiz

Bizzy Skateboards

Obczaj Bizzy

Charge Skateboards

Kwintesencja czeskiej deskorolki. Team składa się najlepszych skateboarderów z Czech, Słowacji i Polski. Nazwiska Sestak, Freitag, Bares, Kirka, Mozola, Wolan, na pewno są wam znane. Deski najlepszej jakości, zaprojektowane przez skaterów.

Obczaj Charge

Diamond Supply Co.

Diamond Supply Co. zostało założone w 1998 roku, gdy Nicholas Tershay (aka Nick Diamond) stworzył linię deskorolkowego stuffu w jego skromnym jednopokojowym mieszkaniu w San Francisco. W 2000 roku, Nick przeniósł się do Los Angeles i rozpoczął budowę Diamond Supply Co. w legendarnej siedzibie Girl Skateboards. Marka Diamond Supply Co. szybko zdobyła uznanie w skateboardowym i streetwearowym świecie. 

Obczaj Diamond

Independent

Założona w 1978 roku firma Independent Truck Company jest producentem truck'ów do deskorolki z siedzibą w Santa Cruz w Kalifornii. Deskorolkowa firma Independent, znana również jako „Indy”, została stworzona z powodu braku wysokiej jakości truck'ów na rynku. Trucki Independent są lekkie i trwałe, z błyszczącym i przezroczystym wykończeniem.

Obczaj Independent

Polar Skate Co.

Polar Skate Co. to jedna z wiodących europejskich firm deskorolkowych na całym świecie. Ta szwedzka marka została założona przez Pontusa Alv w 2011 roku. Jest uznawana za jedną z najbardziej oryginalnych i niezależnych skate marek. Ma na swoim koncie wiele wspaniałych produkcji, które są pozycją obowiązkową każdego deskorolkowca. Ciekawostką jest to, że wiele ubrań tego brandu są szyte w naszym kraju!

Obczaj Polar Skate Co.

Pig Wheels

Pig Wheels należąca do firmy dystrybucyjnej Tum Yeto, jest siostrzaną firmą Toy Machine, Foundation, Ruckus Metal i Death Box. Firma Pig została założona przez profesjonalnego Tod Swank’a w 1989 roku. Tworzą oni innowacyjne produkty deskorolkowe i wspierają globalną kulturę deskorolkową.

Obczaj PIG

Foundation

Obczaj Foundation

LET’S GO PUSHING!

Obczaj LET’S GO PUSHING!

Rad! Trucks

Marka stworzona na potrzeby Charge Skateboards i Socket Hardware jako uzupełnienie znakomitej jakości decków i niezniszczalnego hardware’u. Posiadają świetny stosunek jakości do ceny.

Obczaj RAD!

Raw Hide

Raw Hide to nowa marka odzieżowa, której promocją był film pt. Raw Hide Video - premiery odbyły się w całym kraju jak i za granicą. Robimy ubrania i produkujemy filmy. Podróżujemy i angażując w projekt nagrywamy filmy z nowo poznanymi ludźmi. Dzięki nowym kontaktom możemy tworzyć dobre produkty.
Dostawcą naszych t-shirtów jest m.in. Fucking Awesome, dlatego jako jedyni w Polsce możemy Wam dostarczać koszulki amerykańskiej jakości w cenie odpowiadającej polskim realiom.

Obczaj Raw Hide

Santa Cruz

Obczaj Santa Cruz

Shake Junt

Obczaj Shake Junt

ShoeGoo

Shoe GOO to klej do naprawy obuwia nr 1 na Świecie! Jest idealny do mocowania zużytych podeszew, powlekania butów, aby zapobiec przedwczesnemu zużyciu. Unikalna formuła została zaprojektowana z myślą o dużej odporności na ścieranie i lepszej przyczepności do elastycznych materiałów.

Obczaj ShoeGoo

Socket Hardware

Najlepszej jakości hardware rodem z Czech zaprojektowany i testowany przez skaterów. W teamie jak zwykle najlepsi raiderzy z Czech, Słowacji i Polski, Fanda Šesták, Frederik Lupták, Vojta Freitag, Matouš Mozola, Štěpán Bares, Štěpán Laštůvka, Przemek Hippler, Emil Wolan i inni.

Obczaj Socket

Souljah Griptape

SOULJAH to marka produkująca najwyższej jakości gripy oraz wszelkiego rodzaju hardware. Została założona w 2012 roku przez Florentina Marfainga, Alexa Carolino i Simona Croonenberga. Istotą „SOULJAH” jest bycie produktem wysokiej jakości, który uwzględnia również środowisko naturalne, biorąc pod uwagę czasy, w których żyjemy, i niefortunne zniszczenie naszej pięknej planety!

Obczaj Souljah

Speed Demons

Obczaj Speed Demons

Spitfire

Spitfire to legendarna firma produkująca koła, która została założona w 1987 roku. Firma produkuje również łożyska do deskorolki, akcesoria, odzież i wiele innych produktów najlepszych towarów.

Obczaj Spitfire

Superior Skateboards

Superior Skateboards to firma z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Marka należy do jednej z największych na świecie dystrybucji deskorolkowych Dwindle Distribution, tę samą, która produkuje Almost, Blind, Enjoi, Cliche i Darkstar!

Obczaj Superior

Thunder Trucks

Thunder Trucks to firma specjalizująca się w produkcji trucków do deskorolek ze stajni Deluxe Distribution z San Francisco. Została założona w 1986 roku. Prekursor w produkcji promodeli, Trucki słyną ze swojej wytrzymałości, zwrotności i stabilności.

Obczaj Thunder

Union Skateboards

Jeśli kiedykolwiek pomyślisz o rosyjskiej deskorolce to Twoje pierwsze skojarzenia powinny trafić właśnie na firmę Union Skateboards. Marka ta ma głębokie korzenie w branży deskorolkowej.

Firma posiada bogate doświadczenie w tworzeniu blatów, które powstawały już w 2007 roku. Pozwoliło to dopracować wszystkie aspekty konstrukcyjne i technologiczne do perfekcji. Szeroki wybór kombinacji kolorystycznych pozwoli każdemu wybrać deskę według własnych upodobań. Kupując produkty marki Union Skateboards, możesz być w 100% pewien jej jakości, wytrzymałości i niezawodności.

Obczaj Union

Youth Skateboards

Youth Skateboards to polska marka, która zachowuje swój własny, niepowtarzalny charakter, bez względu na zmieniające się trendy. Twórcami marki są dwaj przyjaciele, którzy są całkowicie zapaleni do jazdy na deskorolce, a mianowicie Aram Socha i Mateusz Kwiatkowski. Nazwa marki symbolizuje młodość i styl życia skater'ów, którzy mimo upływu lat pozostają młodzi w sercu.Youth Skateboards zyskały popularność w 2010 roku po wydaniu filmu „Easy Livin”, który otrzymał ogromną liczbę pozytywnych opinii. Zespół tworzą znakomici skateboarderzy: Pierre Dziedzic, Andrzej Kwiatek i Andrzej Naras. Produkty Youth to przede wszystkim dobre decki i niekonwencjonalne projekty autorstwa krakowskiego artysty PWEE3000.

Obczaj Youth